Списъци с класираните за първи клас ученици

На основание чл. 258, ал.1 и чл.259, ал. 1 от ЗПУО, Протокол на Комисията за прием в първи клас, определена със Заповед № РД-04-238/22.02.2019 г., в изпълнение на Заповед № РД-09-1346/17.05.2019 г.на министъра на образованието и науката и при спазване на процедурите от Системата за прием на ученици в първи клас на общинските училища в град Добрич

Обявяваме:

Списък на класираните ученици за паралелки с разширено изучаване на „Музика – инструменти”
Първи клас за учебна 2019-2020 година

Име Общ брой точки
1 Преслава Костадинова 55
2 Явор Тодоров 45
3 Ивана Йорданова 45
4 Грета Костова 45
5 Катина Костадинова 45
6 Диян Ганчев 45
7 Дария Енчева 45
8 Никола Димов 45
9 Павел Найденов 45
10 Йоанна  Николова 45
11 Момчил Момчев 40
12 Камелия Веселинова 40
13 Радослава Нейкова 40
14 Майа Пчеларова 30
15 Аскан Исмаил 30
16 Никола Йорданов 30
17 Божидар Цонев 30
18 Даная Нейчева 30
19 Матей Иванов 30
20 Сияна Вълкова 30
21 Карина Тодорова 30
22 Преслава Димитрова 30
23 Александър Добрев 30
24 Митко Стоянов 30
25 Гергана Маринова 30
26 Мариян Станиславов 30
27 Магдалена Георгиева 25
28 Даниела Колева 25
29 Исмаил Ислмаилов 25
30 Йоана Илиева 20
31 Живко Живков 20
32 Айлин Айдън 20
33 Алена Айдън 20
34 Виктор Делиев 20
35 Мила Петкова 20
36 Георги Ковачев 20
37 Габриела Галинова 20
38 Мила Тенева 20
39 Андрея Желева 20
40 Симона Иванова 20
41 Еда Балъкчъ 10
42 Мадлен Ганчева 10
43 Берк Тунчер 0

Списък на класираните ученици за паралелки с разширено изучаване на „Хореография”
Първи клас за учебна 2019-2020 година

Име Общ брой точки
1 Богослава Христова 50
2 Анна-Мария Христова 50
3 Жени Йорданова 45
4 Ниляй Решат 45
5 Емануела Енчева 45
6 Дария Стоянова 45
7 Петромир Петров 40
8 Синтия Георгиева 40
9 Мериан Метинова 40
10 Аделина Михайлова 40
11 Мелиса Руменова 40
12 Иванка Балчева 35
13 Адриана Георгиева 35
14 Мирослав Коларов 30
15 Ния Иванова 30
16 Ивона Вълкова 30
17 Габриела Василева 30
18 Кристина Тодорова 30
19 Теодора Николоева 30
20 Деа Георгиева 30
21 Елиф Назми 30
22 Никол Петрова 30
23 Александър Иванов 30
24 Лора Иванова 30
25 Явор Весков 30
26 Мартин Събев 30
27 Васил Йовчев 30
28 Айя Иванова 30
29 Диляра Метин 30
30 Езел Мете 30
31 Рая Косева 25
32 Маноела Манолова 20
33 Лора Великова 20
34 Аделина Великова 20
35 Валентин Великов 20
36 Никола Николов 20
37 Криста Драгоева 15
38 Никол Борисова 10
39 Мирослав Боянов 10
40 Зара Георгиева 10
41 Джанет Сюлейман 10
42  Емре Исмет 10
43 Толга Кемал 10
44 Десислава Златева 10

Списък на класираните ученици за паралелки с разширено изучаване на „Изобразително изкуство”
Първи клас за учебна 2019-2020 година

Име Общ брой точки
1 Вероника Георгиева 45
2 Атила Хасан 45
3 Калоян Рачев 45
4 Берат Джевдет 45
5 Мерт Айлин 40
6 Йоана Иванова 40
7 Георги Ташев 30
8 Даниел Благоев 30
9 Иванина Жулиенова 30
10 Виктория Христова 30
11 Борислава Панева 30
12 Нелин Нехат 30
13 Рая Иванова 30
14 Иван Добрев 30
15 Костадин Стоянов 30
16 Златка Стоянова 30
17 Симона Радева 30
18 Симона Ганева 30
19 Николай Петров 30
20 Изабела Илиева 25
21 Дейвид Жеков 25
22 Александър Атанасов 20
23 Ивона Петрова 10
24 Нарин Фикрет 10